Antalya’da Uyuşturucuya Karşı Büyük Buluşma

Cumhuriyet Kadınları Derneği Kepez Özgürlük Şube “Uyuşturucuya Karşı Anneler Hareketi” kapsamında Antalya’da ilk etkinligi gerçekleştirdi. Kepez Kadın Kooperatifleri Kafetaryasında organize edilen “Kahvaltı ve Eğitim” toplantısına güçlü bir katılım olduğu gözlemlendi. Açılış konuşmasını yapan CKD Kepez Özgürlük Şube Başkanı H.Mutlugün Özturan Türk Milletinin ikinci Kurtuluş Savaşını yaşamakta olduğunu hatırlatarak, kuvvetli bağlara sahip Türk aile yapısının uyuşturucu ile mücadelede önemli panzehir olduğunu ifade etti.
Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube görevlisi Ali Berkan “En iyi narkotik polisi annedir” başlığıyla egitim Konferansını verdi.
Uyuşturucu ile mücadelenin duayen isimlerinden olan CKD’NİN “Uyuşturucuya Karşı Anneler Hareketi” danışmanlarından olan Prf. Dr. Yazar Yıldırım Beyatlı Doğan’ın konuşma yapması ile devam etti.
Kagük Kadın Kooperatifleri Başkanı Gülsün Soyak konuşma yaptı.
CKD Kepez Özgürlük Şube’ ye yeni katılan
20 civarında üyenin rozet takma töreniyle etkinlik sona erdi.
Modaretörlüğü Devrim Aşkın Karasoy tarafından yapılan toplantıya pek çok demokratik kitle örgütü ve siyasi parti temsilcileri katıldı.
Cumhuriyet Kadınları Derneği Kepez Özgürlük Şube Başkanı H.Mutlugün Özturan üreten, emekçi Türk Kadınının yanında olmaktan, Kadın Kooperatiflerinin yanında olmaktan onur ve mutluluk duyduklarını ifade etti

çevrenizle paylaşın